Wesela i Przyjęcia

Nasza Sala Weselna

Oto wyjątkowa przestrzeń – sala przyjęć, miejsce spotkań okolicznościowych, imprez weselnych z widokiem na jezioro Omulew.

Połączyliśmy klimat oryginalnej mazurskiej chaty z przestrzenną, nowoczesną, słoneczną salą z drewnianym parkietem i przeszkloną ścianą wschodnią, dzięki czemu światło zagląda tu przez cały dzień.

Sala wyposażona jest w klimatyzację i ogrzewanie; duży parkiet taneczny, nagłośnienie wysokiej klasy, profesjonalne oświetlenie, miejsce na DJa lub zespół z muzyką na żywo.

Z sali wychodzimy na duży ogród z miejscami do odpoczynku, wygodną sofą, zadaszonymi wiatami oraz dużym grillem. Na tyłach ogrodu znajduje się teren dla najmłodszych – boisko do gry, plac zabaw, piaskownica, huśtawki.

Tradycyjne polskie potrawy i napoje

Restauracja z przepięknym widokiem na jezioro oraz ogrodem letnim znajduje się tuż za rogiem, dzięki czemu możemy serwować Państwu świeżo przygotowane posiłki czy ryby prosto z pieca.

Dania obiadowe i Catering

Dla naszych gości przygotowaliśmy codzienne menu z regionalnej, mazurskiej kuchni, oparte na lokalnych produktach: świeże ryby, zupy na domowych wywarach, własnoręczne, mączne wyroby, domowy chleb, słynny tatar i wiele więcej.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Wspólnie skomponujemy idealne menu na Twoje przyjęcie, inspirowane sezonowymi smakołykami i wypiekami. Z chęcią odpowiemy na zapytania i oprowadzimy po naszym Porcie.

W ofercie mamy również menu wegetariańskie i wegańskie.

Przykładowe dania z naszego Menu

Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe zestawy dań jako punkt wyjścia dla własnych kompozycji. Skontaktuj się z nami, a doradzimy, jakie dania smakują najlepiej wiosną, a jakie zimą.

Świętujmy razem!

Planujesz duże przyjęcie weselne, a może spotkanie imieninowe w małym gronie z ogniskiem i grillem? Na każdą okazję znajdziemy idealne rozwiązanie. Po prostu zadzwoń i dowiedz się więcej!

Skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Skontaktuj się z nami

Port Jabłonka – Rodzina Wróblewskich

Wesela i przyjęcia: +48 500 173 316

Rezerwacja pokoi: +48 535 344 273

Jabłonka 36a, 13-100 Nidzica

Znajdź nas na tripadvisor

Znajdź nas na airbnb